Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-25, 13:05   #4552
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
Chcialabym sie dowiedziec czy tak to ma wygldac po zabiegu bo troche sie martwie. Przez ostatnie 2 tygodnie stosowalam tonik 10% z kwasu mlekowego oczywiscie do tego nawilzanie skory i filtr 50 wczoraj wieczorem postanowilam zrobic pierwszy peeling z kwasu mlekowego 20% ciagle smaruje nawilzam kremami regeneracyjnymi z dodatkiem kw. hialuronowego, olejami, mascia witaminowa. Boje sie ze cos zlego sie dzieje z moja twarza, jest strasznie zaczerwieniona w miejscach w ktorych byla gladka bez przebarwien. Zalaczam fotke jak moja skora wygladala przez stosowaniem kwasu i zdjecie z dzisiaj w rzeczywistosci jestem bardziej czerwona. Powiedzcie czy tak to moze wygladac czy jest cos nie tak pojawily mi sie tez takie brazowe kropki na policzkach cos ala piegi, wczesniej ich nie mialam
Czy te 2 tygodnie z 10% tonikiem to Twoje pierwsze zetknięcie z kwasami? Mnie to wygląda na przedobrzenie z kwasem mlekowym, nie raz dziewczyny donosiły tutaj, że stosują tonik 10% mlekowego lub 2%BHA 8%mlekowego co kilka dni, bo jest tak silny, że przy codziennym stosowaniu odpadłaby im twarz. Ja obstawiałabym, że te plamki to 'przyjarana' skóra, która powinna za kilka dni się złuszczyć, dalej nawilżaj i natłuszczaj skórę, delikatnie oczyszczaj i w żadnym wypadku nie majstruj niż przy twarzy (peelingi, drapanie, wyciskanie)!
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując