Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-06, 18:50   #662
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Pannazmokraglowa.... no ja nie wiem kto sie bardziej usmial! super historia z tym opalaniem, ja sie juz zastanawiam co powiem znajomym z ktorymi mam sie spotkac jutro - pewnie sie beda dziwic ze przedawkowalam solarium tym bardziej ze publicznie zapewnialam ze juz nigdy wiecej sztucznego slonca(!) dzieki za wsparcie, czyli to normalne ze jestem pocahontas..? uff twarz przestala mnie piec jakas godzine temu dopiero bo od rana znow sie zaczal 'ogien', mam nadzieje ze juz bedzie spokoj Pannazmokraglowa czyli co przewidujesz na jutro w moim przypadkusie ?
Pisalas,ze skora zaczela Ci sie tez luszczyc dzisiaj,mam nadzieje,ze zejdzie Ci juz do konca dnia calkiem,bo wtedy masz szanse wygladac jutro przazwoicie,ba nawet dobrze.W najgorszym wypadku skora bedzie Ci sie luszczyc jeszcze jutro,a to jest problem dla nalozenia podkladu.Nie uzywaj juz dzis Thiospot,lepiej naloz krem mocno nawilzajacy na noc. Nie sadze,bys jutro byla czerwona,moze lekko-rozowa.Trzymam kciuki! Napewno bedzie lepiej niz u mnie.
Odnonie jeszcze tych prob watrobowych,ja te badania robilam sobie dosc czesto, wszystko bylo w normie,a plamki na twarzy jednak byly.
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora