Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 16:11   #1812
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio nie za często, co 2 dni(kiedyś było codziennie), ale to jest w dodatku ten słaby 5%. Wczoraj byłam zmuszona wyjsc na slonce bez filtra, mialam tak czerwona i piekaca twarz, do tego oczywiscie burak.
A to może od tego słońca? Nawilżaj dobrze tą skórę to może przejdzie, ja miałam tak na nosku, akurat miałam wylinkę a nie wzięłam kapelusza (to było w matury) siedziało z tydzień a potem zeszło razem ze skórą.
A mi rumień jakoś magicznym cudem znowu zniknął, nie wiem co to jest w ogóle

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Wiesz, nie znam się tak bardzo na procesach biol-chem. ale moze to przez to łuszczenie, masz zapychane pory wartswa rogową?
Możliwe, ale czoło mam bardziej tłustawe niż brodę i tam jest czysto, rzec mogę że tam ma skórę jak u dziecka tak samo na policzkach i nosie - wypolerowana, bez niczego. A broda? Co prawda zaskórniki miałam wyłącznie na brodzie i do drugiej klasy LO porządnie je molestowałam (a miałam ich ogrom)
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora