Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-22, 18:13   #2388
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Wyprostowanych włosów bym się nie spodziewała , jak moje się falują na końcach czasami to wątpie, żeby to cokolwiek wyprostowało. Co do pozlepianych pasm - spróbuj zmienić odżywke/maskę. Ja zauważyłam, że przy każdej włosy inaczej się zachowują. Może jakaś proteinowa odżywka, albo jak masz to dorzuć pare kropli keratyny hydrolizowanej do swojej. Powinny się "odlepić".

Szczerze powiem że jeśli mam patrzeć na kondycję to u mnie są idealne. Może to też kwestia pielęgnacji, nie wiem.. ogólnie u mnie z każdym myciem stawały się coraz gładsze i mniej pozlepiane, także daj znać jak będzie za pare myć.



ja kupuję pełne opakowania tutaj:
http://encantokeratin.pl/pl/produkty-encanto
sprawdzony sklep, brałam od nich wiele razy dodatkowo bardzo szybko wysyłają.

jeśli encantodobrasil1 to ci od tej strony o tej samej nazwie, to u nich bym nie kupiła. Jakoś nie ufam ludziom, którzy mają taką stronę internetową

Alicja jest też spoko źródłem, zresztą zawsze możesz poczytać komentarze

Z ciekawości zapytam-co jest na tej stronie,bo nie mogę jej znaleźć? ok dziękuję za info! A komentarze na all to troche tak jak recenzje na kwc-niektórzy oceniają coś,chociaż źle dobrali,źle stosowali albo po prostu nie widzą ze coś jest nie tak i są zadowoleni albo nie. A Wy tutaj się znacie i jest pewniej zapytać
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora