Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TOP 3 fantazji erotycznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-10, 08:19   #872
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Ja miałem laski, które miały przyzwolenie na inne laski. Ja tamtych "zaproszonych" nie ruszałem.
Później było wiele śmiesznych sytuacji i nakręcania gdy w towarzystwie nakręcaliśmy się na jakąś laskę tekstami typu- "zmacałabyś ją?", "ciekawe czy całowała się z inną kobietą".
Czasem kończyło się szybkim numerkiem w toalecie a czasem propozycją dla nieznajomej...
Te dziewczyny jasno mówiły, że po "otwarciu" od czasu do czasu mocno ciągnie je do minety.
Czyli ja byłem niewystarczający.
Znaczy to przyzwolenie było jednorazowe? Czy z założeniem, że im się nie spodoba, bo skoro im się spodobało, to czas był zacząć dramę pt. byłem dla nich niewystarczający? Miało im się nie podobać?
Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
One jasno określały że po pierwszym razie z kobietą, miały ochotę na powtórki. Mając po prostu penisa na co dzień, chciały urozmaicenia z kobietą- mineta uzależnia.
Mówiły że wcześniej czegoś takiego nie miały.
Nigdy czegoś takiego nie miały = po razie z facetem już potem nie miały ochoty na powtórki?
Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Typowy problem bisexualistów- jestem w związku z partnerem płci przeciwnej a ciągnie mnie do tej samej.
One miały z tym "problem"? Bo opisujesz własne.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując