Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 07:05   #778
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Poczytam LU Hydromanil używam dopiero od 3 dni. Jak poużywam dłużej, to powiem, co o nim myślę Pewnie krem z nim zrobię właśnie przez tą glicerynę w składzie - nie lubię jej, bo się klei - daję do mazideł max 2% i to tylko jak jest alkohol w składzie.


Najpierw używałam MGS i Alkoholu Cetylowego, ale nie lubię tego, że w kwaśnym pH się emulsje rozjeżdżają. Potem dodawałam do nich GSC, ale krem już się robił klejący, za to pH tolerował niższe. Teraz używam biobazy, bo jest dla leniwych Mam jeszcze Polysorbate 80 i SLP, ale nie robiłam jeszcze na nich kremów.
Ja mam mieszaną odwodnioną (też naczynkową), więc moje przepisy nie będą dla ciebie wystarczająco tłuste.


Dzięki za odpowiedź . Niekoniecznie będą niewystarczajaco tłuste . To by było zbyt proste . Tłuste treściwe kremy mnie zapychają . W moim ostatnim kremie jest 30% fazy tluszczowej , robiłam go z MGS i AC . Krem nie zapycha ale nawilżanie jest niewystarczajace . Innych emulgatorów jeszcze nie testowałam . Na celowniku mam SLP -napiszesz jak coś na nim ukręcisz ?

kasiabelgia Jesli nie chcesz brać dwóch hydrolatów to zamów narazie tylko hydrolat aloesowy . Zobaczysz czy chcesz stosować pielegnację naturalną . Jeśli tak to napewno wkrótce będziesz składać kolejne zamówienie
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-10 o 07:12
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując