Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-23, 15:00   #3171
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, ja już jestem kilka lat po serii 4 zabiegów na pachy i bikini laserem LightSheer z małą głowicą. Tak jak już pisały dziewczyny, zabieg dużą głowicą mniej boli, ale jest też mniej skuteczny! Strzał lasera musi trochę boleć, jak nie boli, to nie działa... Niestety. Ale zabieg wykonywany przez doświadczoną dziewczynę nie trwa długo i można wytrzymać. Zresztą nawet jeśli boli, to i tak warto zacisnąć zęby, żeby mieć spokój z owłosieniem! Ja szukałam w Poznaniu gabinetu z laserem Lightsheer i trafiłam do Mona Lisy, salonu, w którym od wielu lat laserują, więc mają doświadczenie. Smarowałam się przed zabiegiem maścią miejscowo znieczulającą, trochę złagodziło kłucie, zwłaszcza w okolicach bikini, tam jest gorzej... Efektem lasera jestem zachwycona! Już po pierwszym zabiegu włoski odrastały wolno i było ich zdecydowanie mniej, chodziłam co 5-8 tygodni, w zależności od tego, jak dużo nowych włosów się pojawiło. Ostatni zabieg miałam dużo później, bo po trzecim już prawie nie miałam włosków! Gdy sobie przypomnę, że kiedyś musiałam codziennie golić pachy a i tak miałam czarne kropki na koniec dnia to aż nie wierzę... Co ważne - w depilacji laserowej ważny jest kolor włosów, działa tylko na ciemne! Trzeba też pamiętać, żeby nie wyrywać włosków przed pójściem na laser, a po zabiegu się nie opalać przez ok. dwa tygodnie. Teraz wybieram się w to samo miejsce na zabieg odnawiający, bo wyrosło mi trochę nowych włosków po ciąży, pewnie przez burzę hormonów. Na szczęście ceny dla klientów, którzy już korzystali serii zabiegów są zdecydowanie niższe. Warto też czaić na promocje, ja wzięłam pakiet pachy plus bikini i płaciłam ok. 1400 zł, teraz chyba koszt jest podobny.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując