Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. II
Wątek: Essence cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-15, 22:17   #1161
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Cień nałożyłam jak zwykle na upudrowaną powiekę - czarny trzymał się caluśki dzień zajęć i pracy, srebrny oparł się 2 godzinom zakupów... Chyba spróbuję na mokro go jeszcze nałożyć, bo żal by było, by taki piękny cień odrzucać... A może jak w AOH, tylko wierzch jest taki dziwny, bo reszta już powala na kolana? Trzeba poteścić Zawsze mogę położyć go na Top Coat i będzie trzymać się do wybuchu atomówki
Ja wszelkie cienie zawsze nakładam (kiedy nie używam bazy pod makijaz , czy pod cienie) na powiekę delikatnie pokrytą lekkim , płynnym korektorem pod oczy (podkładu nie używam ani na , ani pod powiekę. Tylko lekki korektor-tak mnie w szkole uczyli) i dokładnie przypudrowuję powiekę. Każdy cień się u mnie trzyma. No chyba , że już naprawdę jest taki "wredny"...wtedy próbuję na mokro , lub z duraline inglota-naprawdę cudo. Ale dużo robi przygotowanie przed makijażem...tonik , dokładne wklepanie lekkiego nawilżającego kremu...I poczekanie , aż idealnie ten krem się wchłonie. Tak samo z bazami , też należy poczekać...Wtedy kosmetyki znacznie lepiej się nakłada i naprawde długo się trzymają!

A tak wracając do essence...Nie mogłam się dzisiaj oprzeć! Musiałam kupić drugi diamentowy puder...Naprawdę super kosmetyk. I tyle zastosowań.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-12-15 o 22:25
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora