Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mały biust :/
Wątek: mały biust :/
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 20:36   #560
Talka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: mały biust :/

hehe dobrze jest nie czuć sie samotnie
też mam małe cycki ale szczerze powiedziawszy nie mam z tym problemów ( choć to 70A ) oczywiście faceci czasem po dogryzają ... ale mnie nie wkurza najbardziej to że faceci mi dogryzają tylko to że moja koleżanka chcąc im sie spodobać ... a może raczej zwrócić na siebie uwagę w chamski sposób pomaga im ... zresztą dobrze sie przy tym bawi ( tak jakby miała większe cyce :P) na szczęście faceci dogryzają mi tylko dlatego żeby mnie troszke podrażnić bo nie rzucają tekstów w stylu "klatke odziedziczyłaś po tacie" <lol2> tylko mówią z sarkazmem "małe jest piękne" (ale w żartobliwy sposób) dopiero potem gdy przyłącza się ta "koleżnaka" zaczyna sie... i wtedy wcale jej teksty nie są żartobliwe… wręcz żałosne co na szczęście zauważają też faceci i akurat Ci faceci którzy mi "dokuczają" są całkiem w porządku i sie odgryzaja na niej ale to nie o to tu chodzi .... tu chodzi o tą tzw. babską solidarność której ta dziewczyna ewidentnie nie uznaje .... tu przykład że niektóre dziewczyny nie są lepsze od chłopaków

MAŁY BIUST GÓRĄ!! :P
Talka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując