Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-26, 20:27   #2587
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam Minerałoholiczki

Cytat:
Jeśli nie jesteś pewna który zestaw wybrać, wstaw zdjęcie bez makijażu w dziennym świetle przedstawiające kawałek twarzy oraz szyję, na pewno pomożemy.
Ano, nie jestem pewna, dlatego zwracam się do specjalistek - jaki kolor dla mnie?
Mam zamiar zamówić próbki, ale nie wiem czy zdecydować się na zestaw
IVORY
FAIR
czy może LIGHT ?
Proszę również o poradę dot. korektora, najlepiej wielofunkcyjnego, na te moje cudnie podkrążone oczy, żyłki, pajączki, niedoskonałości albo chociaż na jedno z tych, ale skutecznie działający
Buzię mam zdecydowanie w chłodnej tonacji, ale nie mam pojęcia czy żółtej, różowej czy jakiejś innej... naprawdę nie wiem jak to sprawdzić Cera jest mieszana, przetłuszczająca się w strefie T, reszta ze skłonnością do przesuszania.
Znalezienie podkładu dla mnie w drogerii graniczy z cudem Jedynym nieodznaczającym się od szyi podkładem drogeryjnym jest ten z Sorai, podkład sceniczny w najjaśniejszym kolorze - no, ale jak na sceniczny przystało jest ciężki i nie ma opcji, by używać go codziennie a co dopiero latem
Nie miałam do tej pory do czynienia z produktami mineralnymi (trafiły się pudry z Rimmela 'minerals', ale podejrzewam, że koło minerałów to nawet nie leżało..).

Poratujcie zagubioną w minerałowym świecie duszyczkę
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora