Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-31, 19:38   #2011
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, aż boję się pisać, bo co prawda bilety już mam, ale co będzie, jak się nie uda z pracą...?
Apocalyptica.
Jezu, Apocalyptica moja najukochańsza.
Musi się udać! Sama bym chętnie poszła...



Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość

Dziś Miyako, zimno, głowa boli, i nie tylko głowa...
Nic tylko się pochlastać, powiesić i wpakować w siebie całą paczkę usypiaczy. Najlepiej wszystko na raz ._.
Rachelo Niech Ci takie rzeczy nie przychodzą do głowy!

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
jutrzejszy dzień również mnie nieco przeraża. Te dzikie tłumy i masowe zawalanie płyt nagrobkowych wymyślnymi wiązankami i pięknymi zniczami. No nie wiem, dla mnie to trochę nie tak, zatraca się sens dnia Wszystkich Świętych,a cmentarze zaczynają przypominać jarmark
Nie znoszę tego galopku od grobu do grobu. W tamtym roku nie byłam i w tym nie mam zamiaru nigdzie chodzić. Całe miasto zapchane, zimno, wszyscy wkurzeni. Kwestia "bo tak się robi" mnie już nie dotyczy - od kiedy przestałam chodzić do kościoła i moja rodzina przełknęła ten fakt akceptują już wszystko - na groby chodzę w rocznicę śmierci zmarłego i koniec. Moim zdaniem to ma więcej sensu i więcej w tym pamięci o osobie, która odeszła. Co za sztuka wszystkich taśmowo odbębnić? Może zacznę wszem i wobec głosić, że mojego grobu na Wszystkich Świętych proszę nie ruszać? Na razie tylko się odgrażam, że za położenie sztucznych kwiatów na nagrobku będę straszyć po nocach

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Znicze na cmentarzu żydowskim? Dziwne, myślałam że oni niechętnie stawiają znicze i kwiaty; tylko kamienie... Ale może i u nich tradycja się zmienia. Niestety?
Może to nie-Żydzi je zostawiają? Pamiętam, że tak zrobiliśmy, kiedy nam zostały znicze...

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam halloweenowe przebieranki.
W tym roku pierwszy raz od wielu lat kibluję w domu, bom chora. I odbieram telefony znajomych z pytaniem, dlaczego mnie nie ma...
Ech... Mieliśmy iść na imprezę z moim chłopakiem i jedną z Wizażanek, w końcu w naszych muzycznych klimatach. I co? I g...! Jej coś wypadło, a moje kochanie lekko podziębione zostawiło sobie otwarte okno na noc Rozchorował się zupełnie i jeszcze na dokładkę zatruł syfem zwanym parówkami. I tak oto radośnie siedzę w domu

Pachnę... Czym to ja nie pachnę Przyszła do mnie paczuszka z próbkami z Quality i jestem wypachniona po łokcie, miejsce przy miejscu Poza tym po dzisiejszej wizycie w perfumerii (nie spodziewałam się, że paczka przyjdzie tak szybko! ) Summer Mania i Diamonds, na szyi Extraordinary. Chociaż tyle miłych rzeczy dzisiaj...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora