Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-19, 16:00   #193
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Czy jeśli zdekoloryzowałam włosy dwukrotnie i nałożyłam na to jaskrawo czerwoną farbę, która jaskrawo wyszła tylko na włosach 3-4 cm od skóry, a na reszcie wyszła bordowa, to kąpiel rozjaśniająca zrobiona raz lub dwa i na to nałożona jaskrawoczerwona farba ponownie, to to co pomoże mi uzyskać ów czerwień na całych włosach?
Jeśli nie, to co zrobić, żeby z czegoś takiego uzyskać jasny, jednolity kolor na całych włosach?
Będę próbowała się z tym uporać za tydzień, dam włosom teraz odpocząć, zwłaszcza, że, o dziwo, wyglądają całkiem przyzwoicie i nie są zniszczone.

Zastanawiałam się też czy nie zaryzykować samej kąpieli rozjaśniającej i na to nie nałożyć toner, ale obawiam się, że jeśli wyjdzie jasnorudy po kąpieli to toner może sobie z tym nie poradzić.

Edit: Dodaję zdjęcia włosów
ładny kolor ale nierównomierny też tak mialam i po kąpieli się wyrównał. mozesz spokojnie srobić kąpiel a pozniej ocenic jesli bedą za ciemne wlosy to powtórzyć jescze raz i na to co wyjdzie toner dać.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując