Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-23, 12:22   #2543
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
Jako że ja też się przerzucam na pielęgnacje prawie bezkremową*, to zaczęłam się zastanawiać nad tym serum żurawiowym:
http://sklep.norel.pl/index.php?pg=p...=8044&p=100857

tutaj ktoś mądrzejszy ode mnie w składach rozłożył je na czynniki pierwsze:
http://arsenicmakeup.blogspot.com/20...urawinowe.html
Ciekawe to serum.

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i chyba muszę na własną rękę szukać czegoś do nawilżania rano, pod filtr. Jedyna z Waszych propozycji serów, na które mnie stać, to była wycofana Alterra z granatem. Kupiłam sobie jakiś czas temu bardzo lekkie, nawilżające serum, ale ma olej na trzecim miejscu w składzie i chyba spowodował wysyp pryszczy - sprawdzę to jeszcze raz, ale obawiam się, że to jednak to. Gdybym była pewna, że jakiś droższy kosmetyk się sprawdzi, kupiłabym, ale nie stać mnie na wydawanie 80 zł na nieudane próby (biedny student ). No nic, będę kombinować, próbować. Choć już mi się odechciewa.
Ja liczę, że może wejdzie jakieś inne serum do rossmanna, w niemieckim rossie jest ich kilka rodzajów i większość ma lekkie składy.

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
bez sensu całkiem;/, ja kupowałam za 19,99 z kartą hebe, ale to pod koniec lutego, początek marca. Tzn. niektóre faktycznie kosztowały 20 zł wzwyż, ale żeby dobijały do 30 zł?

a ten z witamną c, to w tamte wakacje kupiłam za ok 15 zł. Mam nadzieje, że zaczną obniżać ich ceny, bo jednak człowiek przyzwyczaja się do dobrego:P i nie chce przepłacać.
W internetowej Gemini ceny tych aktywatorów zaczynają się od 13 zł, ale tam jest wysoki koszt przesyłki, gratis od 300 zł dopiero.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora