Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-13, 13:00   #843
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez Carrigaline Pokaż wiadomość
Wybaczcie moją niewidzę, ale jestem laikiem w temacie blondów.

Niedawno fryzjerka zeszła mi z ciemnych włosów do blondu (rozjaśniaczem). Miało być sombre/flamboyage czy jak się to tam nazywa: ciemniejsze i delikatnie rozjaśniające się przy końcówkach. Miało wyglądać naturalnie i delikatnie. Wyszło jak zawsze po wizycie u "profesjonalistki": ciemny odrost i reszta w złotym odcieniu blondu. Ani to naturalne, ani ładne i na dodatek brzydko zrobione (plamy przy przejściu ciemny-jasny).

Nie znoszę takich złocistości w blondach. Jest dla mnie zdecydowanie za ciemno i nudno, po prostu całkowicie "płasko". Dla mnie to taki żółto- rudy blond. Fuj!

I tutaj pojawia się moje pytanie: czy mogę coś zadziałać sama w domu? Jakaś farba drogeryjna lub profesjonalna? Nie mam wielkiego wyboru bo mieszkam w Irl i dostęp do farb mam ograniczony (są tu dwie hurtownie kosmetyczne, ale też nie ma szału).
Nie znam się na tym w ogóle, jednak po wielu eksperymentach włosowych w domu wierzę że w końcu wyjdzie mi lepiej niż w salonie :P

Próbowałam przeszukiwać forum, jednak jest tyle wątków na tematy blond, że najzwyczajniej w świecie dostałam migotania przedsionków
Od czego zacząć?!
a ja od razu mówie ze szampon malo co da i plukanki tez, lepiej zastosowac maske albo toner w kremie
tu masz linka jak laska ladnie wyszla z takich orange tonów
http://sunshinesam83.blogspot.co.uk/...assy-hair.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scott-cornwall-colour-restore.jpg (50,3 KB, 13 załadowań)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując