Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-10, 09:51   #1913
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Kurcze mam problem z żelami pod prysznic i szamponem. Tołpa wycofała moje ulubione żele- białe kwiaty i całą serię botanic, nowych nie biorę bo nie wiem czy nie mają zbyt mocnego zapachu po organiku skóra mnie swędzi. Wczoraj chciałam coś w superfarmie kupić i wszystko z slsami. Z kolei kinia kłóci się z aromedą i cholera wie, kto będzie robił mój szampon. Zresztą na każdej stronie jest niedostępny
Zostają mi chyba produkty dla dzieci[emoji53]
A może mydełek spróbuj? Tych lepsiejszych.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Witam piękne Panie


Przyszłam się pochwalić zażegnaniem doła


W końcu się wyspałam, w pracy zostałam doceniona i nawet coś mi zaczyna wychodzić, poznaję mnóstwo nowych ludzi (głównie facetów), czuję się wolna i pewna siebnie, nakupowałam rzeczy w Zalando i wyleczyłam się po rozstaniu z facetem, które było dla mnie traumą stulecia i uwaga, to najlepsze - odezwał się do mnie były po 10 latach i drugi były po pół roku, żałują i błagają o spotkanie Wiecie, jaką mam satysfakcję?
To znaczy to taki euforyczny nastrój na dziś, jak będzie jutro, nie wiadomo
No i super, tak trzymaj Głowa do góry i nie daj się zdołować.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora