Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-15, 07:48   #3135
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nie są złe- miękkie włosie, tylko rzeczywiście są dosyć sporawe, ale do nakładania cienia na całą powiekę jak najbardziej. Cieniowania czy precyzyjniejszej roboty nimi raczej nie zrobisz, ale makijaż mono plus rozświetlacz na łuk jak najbardziej
Aha i ten pędzel niby do kresek to raczej sie nie nadaje bo za gruby, ale do wypełniania brwi czy nanoszenia cienia na dolną powiekę daje radę.
Pędzelek do ust przetestuje w najbliższym czasie, na razie zapowiada sie fajnie bo jest sztywny

Moje wszystkie pędzlaki są już po 3- 4 praniach i dotąd ani jeden włosek nie wypadł- brawo za jakość

Z dużą przyjemnością używam tego puchacza oraz mojego ukochanego flata. Za to skośnych do różu nigdy nie lubiłam, ale ten doskonale nadaje się do rozświetlacza na kości bo nakłada go małą ilość i to dosyć subtelnie, więc nie pacniesz sobie highlightera na pół twarzy
Dzięki za info . No to nadal mam dylemat bo chciałabym właśnie pobawić się w cieniowanie przy użyciu kilku kolorów itp. Chyba będę musiała rozglądać się za pojedynczymi pędzlami.
Byłam właściwie pewna, że te z SM będą dobrej jakości .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując