Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-07, 07:57   #581
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

No tam boli jak sie kubka nie zegnie zeby byl mniejszy. ja tez na poczatku zapominalam to zrobic. Bylam taka podekscytowana, ze zapomnialam iz nalezy go zlozyc na pol, zeby wyciagnac, wiec sie poobcieralam troche, a i bolalo.
Ja wyciagam kubeczek tak dlugo az poczuje ten opor. Pomagam sobie jeszcze miesniami miednicy, bo takie ciagniecie za patyk tez moze dac dzikie uczucie, wiec robie tak jak po polecono, czyli troche ciagne normalnie, ale pomagam sobie miesniami i go dodatkowo wypycham. Jak juz tylko rand siedzi, to zginal w polowie i jeszcze lekko skladam to na pol, tak ze bolu przy wyciaganiu nie ma. Nie lapie kubeczka za samo dno i tam go sciskam, bo to mi wakum nie zlikwidowalo. ja lapie jak najblizej randu i tam sciskam go do kupy i najpierw jeden bok , a potem reszte, albo wlasnie sciskam, gdzie kciuk mam na srodku a z drugiej strony palec wskazujacy i srodkowy zwijaja kubeczek jeszcze raz na pol. Tak jak bym chciala kciuk wsadzic miedzy te dwa palce i wtedy sklada mi sie on w serduszko. Niektorzy takie zwiajanie preferuja przy zakladaniu. Taka sobie technike wypracowalam i tak mi najlepiej. Juz nigdy wiecej nie mialam bolu jak wakum puszczalo i nic sie nie poobcieralam. jak ty kubeczek bedziesz wyjmowac to zalezy od ciebie, co ci najlepiej pasowac bedzie, ale jak widzisz poprostu wyciagnac bez bolu sie nie da. Trzeba najpierz zlikwidowac wakum i lekko go powginac/poskladac zeby srednice zmiejszyc i doiero wyciagnac. Nie ma teori jak jest prawidolo. Prawidolowo jest wtedy jak cie nie boli

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-05-07 o 08:01
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora