Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-17, 18:02   #599
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nigdy nie lubiłam szkoły, wagarowałam, chodziłam do 3 różnych liceów.

Jestem dobra w siatkówce, byłam w reprezentacji szkoły przez 5 lat, zdobywałam drużynowo medale i puchary na różnych imprezach,
mistrzostwach, zawodach.

Jestem mańkutem. Mam też najrzadszą grupę krwi (AB RH-).

Byłam hipiską, nosiłam glany, dzwony itp rzeczy, śpiewałam w zespole rockowym, dziś pozostało mi z tego jedynie zamiłowanie do muzyki tamtego pokolenia.

Chcę napisać książkę, zawsze było to moim marzeniem.

Od siedmiu lat posiadam prawo jazdy, zdałam za trzecim razem i jeszcze nigdy nie spowodowałam nawet najmniejszej stłuczki. Ale raz cymbał we mnie wjechał.

W piętnastym roku życia zrobiłam sobie tatuaż.

Z wiekiem nabywam coraz silniejszego, pogłębiającego się z każdym dniem lęku wysokości, na obecnym etapie nie jest już możliwe jego kontrolowanie, natychmiast wpadam w panikę, gdy np widzę kogoś na niebezpiecznej wysokości, nawet na filmie, nie mówiąc już o sobie, natychmiast dostaję paraliżu, gdy staję na krześle, to się pode mną chwieje, kręci mi się w głowie nawet
na balkonie z balustradą robi mi się słabo. Ostatnim moim wyczynem było wejście na Wielką Krokiew, zrobiłam to chyba tylko dlatego, że pode mną było mnóstwo śniegu ( w razie czego była amortyzacja jakaś).

Uwielbiam zwierzęta. Mam koszatniczki. Boję się tylko węży i pająków.

Mam kompleksy, ale nie uważam się za brzydką, wręcz przeciwnie, mam dość wysokie mniemanie o sobie w tej kwestii i denerwuje mnie, jak któraś moja koleżanka narzeka na swoje wyimaginowane niedoskonałości lub wmawia sobie, że jest brzydka.
Ja też zdałam prawo jazdy za trzecim razem, ale 19 lat temu
A tatuaży się boję, bo to przecież igła….


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

cieszę się, że Ci się spodobało
u mnie będą kolejne części
Kolejne 10 prawd do ujawnienia?! Dawaj
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora