Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-03, 12:53   #705
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
jestem ciekawa tego zelu. Nie pamietam abym zuzylam kilka opakowan pod rzad o tym samym zapachu. Wyjatkiem byla zielona herbata z YR. Uwielbialam go.

A sciany juz sa postawione? Wez sobie przesun ja jeszcze bardziej. Ja mam ok 55 cm od lozka do szafy i dodalabym kolejnych 20-25. Niby bez problemu dochodze do szafy, ale to tylko dlatego, ze tam sa relingi na wieszaki. Gdybym miala szukac czegos w szafkach w tamtym miejscu to szlag by mnie trafil.
Nie są postawione i nie bardzo mogę ją przesunąć bardziej, bo jeśli ją przesunę to tylko kosztem salonu. Nie zrobię 15m salonu

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
O 15 dla wygody się nie opłaca burzyć i stawiać od nowa "przesunięcie" istniejącej ściany brzmi niemiarodajnie do nakładu pracy lepiej dodaj sobie trochę więcej miejsca dla wygody użytkowania szafy
W ogóle zastanawiam się nad tym przestawianiem. Szafa będzie miała 4,5 m, kolizja będzie "tylko" na 160 cm. Mogę tak zrobić wnętrze szafy, żeby nie trzeba było się po nic schylać. Nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kochane możecie polecić jakiś dobry szampon na wypadanie włosów? Jakoś teraz więcej wypadają, po kąpieli dużo wychodzi, chyba przez zbliżającą się jesień zaczynam linieć doradźcie
Joanna Rzepa. Żaden nie pomóg mi tak, jak ten.

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W Promenadzie jest pan w Macu, ale jak mu opisywałam kolor, to nie zajarzył i jakoś tak mnie nie ujął, wyglądał jak artysta malarz.

Muszę tego Seforzanka u siebie przyczaić, czy on nie był z przypadku, ale uniform miał jak wszystkie panie.
W Promenadzie w Sephorze też jest pan sephorzanka

Użyłam wczoraj maski Origins out of trouble i jest fajna spodobała mi się
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora