Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 15:17   #522
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez wannabe
@ska - Wszystkiego najlepszego!!!!!
dzieki

ja tez mam tak, ze moja siostra to ma taka gladziutka cere ze nie moge!!no ale coz, nie wszystkim to jest dane. Ja w wiekszosci jestem tak zdolowana, dlatego, ze te wszystkie przebarwienia zrobilam sobie sama, przez wlasna glupote, mania wyciskania, jak to nazwalas zmasakrowala mi twarz. I to jeszcze gorsze chyba niz same krostki jest

miieee , to TCA to jest easy peel czy cos takiego ?? bo czytalam tu na wizazu jakis "pamietnik myszki doswiadczalnej" wlasnie o tym zabiegu chyba, i mnie to strasznie przerazilo. Po pierwsze to poparzenie twarzy, spieczona skora, ktora bez nawilzenia wyglada gorzej niz przed zabiegiem, no i te ceny!!!!!!!


Czy te kwasy AHA i BHA to jest cos podobnego ? w sensie, jak twoja skora reaguje na te zabiegi, luszczy sie potem bardzo, mozna normalnie wychodzic na ulice ?? No i sam zabieg boli, piecze ?? Jak musisz o skore dbac teraz, kiedy jestes w trakcie zabiegow ? Aha, i czy jest jakis limit zabiegow w jednej serii, tak ze np wiecej niz 6 nie mozna, czy nie ma nic takiego ?
To chyba narazie wszystko, przepraszam ze tyle pytan., ale to desperacja totalana i zalamka
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując