Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Edixal
Wątek: Edixal
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-25, 21:25   #23
Miss Van De Tramp
Przyczajenie
 
Avatar Miss Van De Tramp
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stamtąd :)
Wiadomości: 8
GG do Miss Van De Tramp
Dot.: Edixal

W sumie tak się zastanawiam, o właściwościach odchudzających chili słyszałam już dawno (odpowiada za to rzekomo kapsaicyna) i sama jestem pies na ostre potrawy, fakt, szybko się spalają, choć... cóż... pieką zwykle dwa razy myślę, że preparat jest ciężki do zniesienia, bo nie jesteśmy przyzwyczajeni do ostrych potraw tak jak np. Meksykanie, Hindusi, Chińczycy... może najpierw warto troszeczkę przyzwyczaić organizm jedząc ostrzejsze potrawy z chili (pieprzem cayenne, bo widzę że nie wszyscy wiedzą że to to samo), które naprawdę "podgrzewają". Mi mój kręgarz-specjalista od medycyny chińskiej polecał chili od lat, jako remedium na marne krążenie, zwłaszcza zimne stopy i ręce a nawet cellulit, razem z imbirkiem, najlepiej świeżym : ) w składzie tam jest jeszcze zielona herbata bodajże, którą też można pić świeżą i zaoszczędzić sporo... ja jednak sie skuszę pewnie bo nie obce mi pieczenie w brzuszku, jak będzie coś drgać waga to napiszę.
__________________
http://www.dark-one-girl.blog.pl/ - dawno temu i nieprawda, ale ciągle śmiesznie
Miss Van De Tramp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując