Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-04, 22:14   #3231
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Myślę, że jeśli otrzymałaś dwie a pierwszej nie, to gdyby UC złapał, to byś dostała 2 paczki+ stosowne pismo informujące o tym, że Cię będą nękać No i jeśli to perfumy, jak to może dlatego idzie dłużej? Jakby mieli łapać 1 z 3 to by 3 z miejsca pewnie capnęli Tak na moją logikę

Oni się cackali dokładnie nad KAŻDYM włoskiem Dosłownie 2,5 h.. mój życiowy rekord.

DAJ BOŻE!

So damn true .. W sumie ja za naszą GC wcale nie będę tęsknić
dzięki - podoba mi się Twoja logika

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
W moim przypadku było różnie. Często było własnie tak jak piszesz - szybciej przychodziły paczuszki zamawiane póżniej. Ale wszystkie były bez cła


Nie mogłam wytrzymać i już jestem po testach maseczki Adrien Arpel i toniku Borghese.

Maseczka na zdjęciach wydaje się być większa, a to taki malutki słoiczek. Maseczka sama w sobie przypomina mi maseczkę drożdżową, taki kolorek i konsystencja. Ale za to zapach - boski, taki właśnie papaja Rzeczywiście szczypie na początku, ale jest właśnie to wrażenie , że ona działa. Jak już zmyłam, to bużka przez chwilę była zaczerwieniona, ale potem... poemat po prostu. Gładziutka niesamowicie, pory zmniejszone , bużka super czysta. Jestem w szoku. Szkoda, że nie kupiłam na zapas. Maseczka E.Arden, którą też kupiłam ostatnio jest dużo gorsza.

A jak już poprawiłam tonikiem, to buzię mam teraz super matową. Tonik jak dla mnie ma bardzo fajny zapach, ale to pewnie jak kto lubi Jak go nakładałam , to było takie wrażenie dziwnego poślizgu, który zamieniał się w taki jakby puder. I nie wylewam na rękę, bo jednak zawsze zużyje się go więcej, a już mi go szkoda
dzięki za odpowiedź
myślałam nad tą maseczką, ale nie wzięłam bo nie znam wcale tej firmy i się powstrzymałam
za to kremik pod oczy Borghese wchłonął mi się całkowicie i nic nie piecze - jestem zadowolona
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora