Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-06, 15:49   #203
Jully
Raczkowanie
 
Avatar Jully
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 454
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dzis biore ostatnia tabletke pierwszego opakowania i wczoraj mialam wizyte u dermy. Jestem ZAŁAMANA!! mam bardzo wysoki cholesterol i jesli bedzie nadal rósł(za 2 tyg wracam z kolejnymi wynikami krwi) to bede musiała przerwać kuracje(( i wtedy cała kasa na to leczenie w błoto, a efektów brak(... i to juz bedzie koniec, bo izo to mój ostatni ratunek na trądzik, mam juz dość..
znacie jakies domowe sposoby na obnizenie cholesterolu?? jakies herbatki do picia ponoć są? kupuje jakis benecol w pon.
Też mam problem z cholesterolem Benecol jest dobry, poza tym biorę tabletki z kwasami omega 3, jest bardzo duży wybór takich środków w aptekach. Z domowych sposobów to:
- otręby owsiane, płatki owsiane
- jabłka
- herbata
- cebula, czosnek
- tłuste ryby takie jak makrela, łosoś
Wyrzucić z diety musisz:
- żółtka jajek
- żółty ser
- tłusty nabiał
- naleśniki, placuszki i wszelkiego rodzaju ciasteczka
- smażone potrawy
Mi po miesiący takiej diety mocno spadł cholesterol i trójglicerydy

Dzisiaj 2 dzień wzięłam większą dawkę (40 mg a wczesniej miałam 30), nie czuję żadnej różnicy. Wczoraj rano obudziłam sie z wysypką na wierzchu dłoni, ale na szczęście nie swędziała i już schodzi

Nareszcie zrobiłam zdjęcia moich postępów w kuracji ale nie chcą się zaladować bo mają zły format, a jeszcze nie odkryłam jak go zmienić. Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc
Jully jest offline Zgłoś do moderatora