Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby Prosalon firmy Chantal
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-09, 17:57   #11
Mruczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 533
Dot.: Farby Prosalon firmy Chantal

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Już doszły do mnie farby prosalon. Zamówiłam kolor ciemny złoty blond i 1000/3 specjalny złoty blond. Wczoraj wieczorem zrobiłam kontrolne pasemka. Ciemny złoty blond wyszedł ja ciepły brąz dość ciemny,a na tle mojego bardzo jasnego blondu ma lekką szarawą poświatę. 1000/3 jest o drobinę ciemniejszy od tego co mam aktualnie na głowie. Dzisiaj ryzykuję i kładę na całość 1000/3. Zobaczę co wyjdzie. Wymieszam z wodą 6% w zalecanych proporcjach 1:2. Przyciemnić zawsze można
Edytuję, bo jestem już po farbowaniu.
Kładłam farbę 1000/3 z wodą 6% tej samej firmy w proporcjacj 1:2 na oko ;-).
Na pierwszy ogień poszedł odrost i ok 5-10 cm dł włosów. Potem nałożyłam farbę na całość włosów. Trzymałam dobrą godzinę. Na początku delikatne uczucie pieczenia skóry. Od czasu do czasu podrzewałam włosy suszarką.
Po zmyciu farby włosy dość miękkie (jak na farbę z dodatkiem amoniaku). Odrost moim zdaniem bardzo dobrze rozjaśniony, nie ma widocznej granicy w kolorze jak to czasami bywało przy farbie Loreal Preference.
Sam kolor 1000/3 zbliżony do Loreal Preference Bardzo bardzo jasny blond naturalny-może o drobinę cieplejszy. Zużyłam ok 1/3 tubki farby na całość włosów.
Czas pokaże czy kolor będzie sie zmywać, żółknąć itd. ale jestem pozytywnie zaskoczona i na dzień dzisiejszy przechodzę z Loreala na Prosalon. Przy mojej długości włosów bardziej wydajna i tańsza a efekt ten sam jak nie lepszy.
Wstawiam fotki
Zdjęcie 1 i 2 pasmo włosów pofarbowane Prosalon ciemny złoty blond 6/3
Zdjęcie 3,4,5 po farbowaniu 1000/3
Załącznik 2923721 Załącznik 2923722

Załącznik 2923723 Załącznik 2923724

Załącznik 2923725

bardzo ładny kolor a jakiego koloru miałaś odrost ???
Mruczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując