Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Będę wdzięczna za każdą wskazówkę;) Marta1210
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 22:09   #47
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Zmiana fryzury. Podzielcie się opinią :)

Hej Dziewczyny,


Przyznaje, że już założyłam jeden wątek na fryzjerskim bo jak dla mnie to tam pasował mój "problem" jednak Dziewczyny stwierdziły, że on pasuje na ten dział

Prosiłabym byście oceniły a raczej pomogły mi co do pomysłu na fryzurę.
Na chwilę obecną sama sobie dobrałam kolor... Gdyż włosy mam poza ramiona, gdzieś do połowy łopatek a oczywiście u każdego fryzjera płaciłam mnustwo pieniędzy za "farbowanie długich włosów".
Dobrałam sobie kolorek, Loreal Casting Creme Gloss nr 810 PERŁOWY BLOND (jak poniżej). Wynik mi się podoba. Nawet od fryzjerki usłyszałam, że kolor dobrałam idealnie gdyż zdecydowanie mi ten odcień pasuje... Co prawda zrobiłam to z oszczędności bo istnieje różnica pomiędzy 180zł a 30zł.
Jednak jak już odnalazłam swój kolor to teraz mam problem z włosami...
Ciężko reagują na cieniowanie a raczej jak sama mam się uczesać to każdy idzie w inną stronę. Tylko raz fryzjer ściął mnie w taki sposób, że po cieniowaniu faktycznie się układały, ale jak już następnym razem udałam się do niego to nie udało się osiągnąć tego samego rezultatu.

Ostatnio stwierdziłam, że skoro cieniowanie nie dla mnie to może lepiej postawić na proste ścięcie. Po przemyśleniach postanowiłam, że chciałabym włosy ściąć do ramion. Jak na poniższym zdjęciu, ścięcie jakie ma Rihanna(1).
Jednak moim "zonkiem" jest grzywka. Mi się zawsze wydawało, że mam za małe czoło na grzywkę... A tu już trzeci fryzjer do którego się udałam stwierdził, że by mi zrobił grzywkę ale taką na skos z tego co mi tłumaczyli to coś podobnego jak na zdjęciach nr 3 czy 4....

Tyle że mi trudno obiektywnie to ocenić:/.... powiem szczerze, że fryzjerom nie bardzo ufam bo za wiele razy coś z włosami było nie tak... i teraz nie wiem czy faktycznie mi radzą bo mają przed oczami "wizję" czy raczej kierują się nowościami "na ryneczku" na którym grzywki jak wiadomo ostatnio stały się dość popularne.
Poza tym obawiam się czy też nie mają przerostu siły nad treścią i nie chcą po prostu "zrobić dużej odmiany"... ale tak naprawdę idą na jeden "styl"... A ja nie potrzebuję nic rzucającego się oczy tylko coś eleganckiego a jednocześnie praktycznego na co dzień.

Będę wdzięczna za każdą radę i opinię .
Zdjęcie nr 5 to ja, ALE jest to bardzo stare zdjęcie niestety, nie mam aktualnego zdjęcia, jednak kolor włosów jest przybliżony, gdyż ta farba dała efekt bardzo zbliżony do mojego naturalnego. Poza tym włosy mam teraz krótsze o jakieś 2-3 cm.
A ponad to włosy na zdjęciu są "wyczesane" i ułożone więc nie widać wyjątkowego chaosu który się normalnie mi na głowie tworzy.
__________________
.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-15 o 23:15 Powód: Twöj wätek poläczylam ze starym/wystarczy odswierzyc swöj wätek na Metamorfozach ;)
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując