Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 14:57   #1438
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny wizazanki, ale zgodzicie sie chyba ze mna ze blond bunny ma chyba jakies powolanie w tym fryzjerstwie i wogole taka dobra duszyczka, bo inaczej chyba by bidula nie siedziala od rana tu na forum, po to aby kazdej z nas doradzac w czym nam lepiej, a w czym gorzej, a jaki kolor farby wybrac itp itd.


---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dilara wychodzi na to żeś jesień z włoskami wiosny. Tak czy inaczej ciepła. Polecam ci naprawdę beże.
hehe no te wloski wlasnie mi tu totalnie nie pasuja
chyba wogole taka zamieszana troszke jestem, bo latem wydaje mi sie ze ta skora ma taki sliczny cieplutki odcien... a w zwiazku z tym ze zima wygladam jak chodzaca anemiczka, to mam wrazenie ze ten odcien skory jakis taki totalnie zimny i brzydki jest
czyli bezowe sa ok? bo jakos ostatnio jak mi fryzjerka pofarbowala, to wlasnie mialam takie delikatne wrazenie ze jak swiatlo dziwnie mi padnie na te wlosy to ze wlasnie takie jakby zielonkawe sa nie wiedziec czemu - tzn taki delikatny odcien khaki wchodzil - kolezanki tez potwierdzily nawet bez mojego zapytania, wiec chyba nie wydawalo mi sie to.... choc nie rzucalo sie to bardzo drastycznie w oczy, ale mimo wszsytko. Dlatego wlasnie pytalam o te odcienie, zeby znow mi nic dziwnego na glowce nie powychodzilo
no i nie podobaja mi sie zlote blondy, dlatego wlasnie myslalam o tym perlowym, ale nie jestem do kocna przekonana czy bedzie pasowac, a boje sie ze ten bez, nie wiedziec czemu, znow da mi taka deeeeelikatniutka poswiate zielonkawa (dziwne prawda? )
dilara jest offline Zgłoś do moderatora