Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-18, 20:08   #2927
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Eghem

Pojechałam do shlecker'a i zanabyłam farbę
Była 00A, ale była też (z tej samej serii) 10 czyli mroźny blond. Wyglądąło cacy więc wzięłam
Jakież było moje zdziwienie gdy otworzyłam w domu pudełko (już przygotowana do farbowania odrostów) gdy okazało się, że tam nie ma rozjaśniacza zerkam na pudełko, a tam napis "rozjaśnia do 2-4 tonów" no ale cóż.. Myślę sobie trudno, w końcu nie musi być tak źle. Gdy przebrnęłam przez całą głowę, okazało się, że te które były farbowane na początku mają dziwny ciemny fioletowy odcień - normalnie aż na skórze pozostawały mi ciemne ślady tak jak wtedy gdy farbowałam na czarny

A gdy chciałam zasiąść do komputera by wam to opisać, mój mąż powiedział "kosmici nie siadają do komputerów, oni porozumiewają się z nim na odległość"
Więc wyobraźcie sobie jak ja wyglądam. Mam nadzieję, że po spłukaniu będę wyglądała o wiele lepiej, bo nie widzi mi się jechać znów do shleckera - przez pół miasta !! Żeby kupić 00A i się ratować
Hahaha a to dla wypowiedzi męża.A co do Twojej walki o śliczny blond to powiem tylko tyle ze trzymam za Ciebie kciuki aby wyszło po Twojej myśli.Daj fotki bo aż jestem ciekawa.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora