Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-24, 10:58   #1513
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysia Ty masz włoski juz 30cm a wydają mi sie dłuzsze niz moje. A weczoraj namierzyliśmy z TZ 38 cm. Ale to chyba dlatego ze ja mam cieniowane i mierze najdłuższą wartwę, no i Ty masz gęste to zawsze inne wrazenie

infatuated ma teraz super kolor

enchanted no ale teraz zrobisz xxl a potem? Bo już jej chyba nie kupisz? A moze lepiej robić czymś co jest do kupienia zeby potem się nie martwić co dalej?
Teraz zrobię XXLką podkład. W piątek dam jakąś farbkę na całośc - chciałabym cos z L'Oreala, jeszcze się nie zdecydowałam
a później przed Świętami w zastępstwie na podkład dam deluxe 100 i coś na wierzch
Kochana, jak chce blond, to musze podkład dac, inaczej będę miedziana wyboru dużego nie mam niestety..

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
cascada może to dlatego że ja zawsze ponad swój wiek dorośle myślałam stąd nie miałam prawie nigdy koleżanek w swoim wieku- były dla mnie za dziecinne. Tż mogę powiedzieć że sobie praktycznie wychowałam- jesteśmy rówieśnikami od 16 roku życia razem... jego matka wyjechała jak miał chyba 12 lat... więc nauka babki bardzo szybko mu weszła do głowy i od tamtej pory mogę powiedzieć że walczę.
Są przeblyski że sam cos ugotuje- raz w miesiacu, albo nastawi pralkę, albo raz na poł roku wytrze kurze... ale rzadko. I zazwyczaj jak już sam to zrobi, to są potem wyrzuty że on haruje na nas, nic z tego nie ma, bo płaci za czyjeś mieszkanie i blabla...
A ja dorabiam pazurkami i wloskami więc wiecie Nigdy go o nic nie proszę- tyle co na życie. Reszte może przehulać.
Nie wiem czy to ja jestem nienormalna jakaś czy on?
A jego matka wpaja mu że baba ma chować dziecko, sprzątać dom, dbać o chłopa i jeszcze pracować, bo co się będzie obijać
A on potem jak mi to powtórzy w kłótni to mówie wam- piane mam na twarzy i sie gotuję!
Mogłabym zrobić terapię szokową- mega syf w domu ale u nas jest jakby dom otwarty- nigdy nie wiadomo czy ktos znajomy nie wpadnie, albo moja klientka... albo wlaściciele... i co wtedy powiem- a wybaczcie ale robie tż terapię Ale zrobie cos takiego jak już będziemy na swoim, tzn. wtedy będziemy na MOIM i jak mu sie coś nie podoba to fora ze dwora.
Ale koniec o mnie bo pewnie już was nudzę.
Dziękuję wszystkim za rady i wsparcie.
A nie! Wiecie jeszcze co mnie wkurza?
Że on chłop jak dąb- 187cm i 102kg wagi a robi z siebie takiego maminsynka i bachora przy mnie kruszynce ważacej 47kg... no wstydziłby sie nie?

Enchanted mi sie najbardziej podoba ten loreal 102 nie wiem co tam pisze ale kolor zaje*! Tylko ty masz naprawdę tak ciemne włosy ze ja nie wiem co by ci wyszło i zdaje mi sie że w twoim wypadku jasny blond bez podkładu nie ma sensu.
Bo ja mam poziom 5 i woda 12% mi ciagnie jako tako, ale ty masz jakiś poziom 4-3 i wtedy z wodą 12% wyjdzie ci jakiś poziom 8. Góra 9. Nie ma sensu próbować bez podkładu z jaśniejszymi farbami bo będzie rdza jak nic. Chyba że podkład.

Marejta a ty jeszcze chyba niedawno miałaś balejaż bo te rude pasemka to dość wysoko są? Ale kolor ok, mam prośbę możesz tam edytować foty i dokleić zdjecie farby ktorą robiłaś albo chociaż dopisać czym?
Agatau prosiła zeby to przejrzyściej dla innych wizażanek robić ok?

A ja dziś chyba robie odrosty c12. Tzn. tż mi robi
Wściekła na niego mówię wczoraj że sama sobie farbnę i czy on mi tylko tył zrobi bo sama sobie nie moge poradzić, a on już zafochany i mówi- jak robić to robić, całosć ci zrobię po co kombinujesz? Czyli chyba lubi to robić.
Tłuściocha mam 3 dniowego mam nadzieję że mi dziś zrobi bo do jutra ze smalcuchem nie wytrzymam
Nie wiem wklejać wam potem fotki? I zdjęcie farby?
Kochana ja zamierzam z podkładem działac Z wodą 12% kładłam c12 i było rdzawo, więc nie mam się co łudzic, że inna farbka z 12% złapie lepiej, bo nie wydaje mi się
Ten L'Oreal 102 to bardzo jasny blond perłowy. Też mi się podoba, ale to chyba będzie poziom 10, prawda? bo ta 2 to perła..
Raczej wybiore coś z 9
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora