Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-16, 10:59   #4017
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Adzi ja kupowałam swoją anti-age u tego sprzedawcy, wprawdzie kupiłam sobie od razu duża, ale widzę, ze teraz nie mają wystawionej, ale możesz do nich napisać bo naprawdę polecam, paczka przyszła tak szybko że aż sama się zdziwiłam, że już jest. To jest sklep fryzjerski czy hurtownia wiec na pewno będą mieli dużą.
http://allegro.pl/maska-dolce-anti-a...354407861.html
A do kiedy będziesz w Polsce? może zamów teraz to akurat dojdzie jak będziesz

O dziekuje bardzo za pamiec i pomoc. No wlasnie chce powiedzie bratu aby mi zamowil i zeby nanie juz czekala jak przyjade do domku. Ale wiesz co troche drogo placilas za ta maske ja teraz zaczelam szukac i znalazlam sprzedawce co za 1 litr mam zaplacic 39 zl i jest promocja na kurjera za 10 zl. Wiedz w sumie wychodzi 50 zl. Czyli suma sumara za dwie male mam jedna duza w cenie. Ale dziekuje bardzo.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Yatta
kochana juz znalazlam takie litrowe opakowanie dzieluje i na pewno zamowie a raczej braciszek.
A co do tej babci to jak czytalam co napisala o tym magnesie na lodowke to az mi ciarki przeszly i sie wzruszylam. Takie cieple kluchy ze mnie

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Kotka
Ale cale szczescie ze sie znalazl. To nie dobry no. Zachcialo mu sie spacerku.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora