Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czas na mnie :)
Wątek: czas na mnie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-24, 11:35   #3
micca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 29
GG do micca
:)



1. Jak się opalasz - szybko, najpierw na czerwono. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy

2. Kolor oczu - raz ciemne, raz jasne niebieskie, teczowki maja ciemniejsza obwodke. Oprawa w kolorze ciemny blond :P Przy jasnych wlosach byla widoczna, przy ciemnych slabiej..

3. Piegow nie mam, ale problemy z cera owszem :/

4. Cera - skora jest jasna, ale nie rozowa, raczej bezowa. Ale ten odcien mi sie nie podoba (bardzo jasny), wiec zazwyczaj uzywam samoopalacza, podkladu, ktory troche ja przyciemnia.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, popielaty, chlodny.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest jasny, różowo-czerwony, chcialabym, zeby byly bardziej widoczne.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?-dobrze sie czuje w brazach, fioletach, wrzosowych, bezowych, czerownych, rudych, pomaranczowym, oliwkowo-zielonym, turkusowym, czarnym, szarym. Troche gorzej w bialym (bo podkresla nienajlepsza figure , niebieskim - kiedys uwielbialam, ale teraz jak mam ciemne wlosy, jakos nie moge dopasowac..)

zrzucilam zdjecia z wczorajszej wycieczki do ogrodu botanicznego i znalazlam swoje, aktualne, z ciemnymi wlosami i 10 kg wiecej :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1314.jpg (114,3 KB, 70 załadowań)
micca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując