Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-04, 21:37   #3353
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Super Czekam na dalsze relacje
Moja derma leczy retinoidami od 20 lat i ja byłam jej chyba pierwszą osobą, która musiała odstawić. Także nie taki diabeł straszny.

I zazdroszczę Ci strasznie Ale bez zawiści, cieszę się, że kolejna osoba ma taką szansę i oczywiście że podzieli się z nami spostrzeżeniami
Dziekuje, oczywiscie ze sie podziele
Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Tyle naczytałam się swego czasu o izoteku itp. że ja sama nie zdecydowałabym się nigdy na taką kurację. (no chyba, że miałabym masakrę na twarzy)
powiem Ci,ze tez tak bylam nastawiona po naczytaniu sie. ale po dzisiejszej wizycie widze,ze naprawde nie taki diabel straszny. nie mam masakry na twarzy, po prostu juz bardzo dlugo sie lecze a chce miec normalna buzie. mysle,ze za pare lat retinoidy doustne beda norma. moze i to dobrze bo same wiecie jakie meczarnie przechodzimy

derma polecala Lysalphe SVR- generalnie mowila,ze ta seria jest dobra tylko droga
lekarka wie,ze wole sama tworzyc z polproduktow albo kupowac na BU i tutaj dala mi tylko wskazowki aby byly to delikatne rzeczy, najlepiej bezzapachowe i aby zaopatrzyc sie w olejek herbaciany( ale my to juz wiemy doskonale )
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2011-07-04 o 21:47
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora