Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-01, 06:34   #1234
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, podczytuję Was ostatnio.
Piszecie dużo o olejach itp i o oczyszczaniu twarzy, że oleje, olejki nie mają takie mocnego działania, żeby dogłębnie oczyścić m.in. pory
No to co z tą metodą OCM, nie wiem czy dobrze napisałam.
O tym łączeniu oleju rycynowego z innym olejem i nakładaniu gorącego ręcznika. Poczytując tamten wątek dziewczyny piszą, że ta metoda ma za zadanie dogłębnego oczyszczenia cery, porów, a nawet pozamykaniu ich.
Wychodzi na to, że podczas takiego zastosowania olejów jest dogłębne oczyszczenie.Ale z drugiej strony, nie może być przy nim oczyszczania jakie jest przy kwasach, w sensie wyskakiwania i wychodzenia krost, podskórnych gul. Jakoś nie mogę tego zrozumieć, bo skoro niby ta kuracja ma za zadanie dogłębniejszego oczyszczenia, więc dlaczego nie ma prawa nic przy niej wyskoczyć? Czytałam, że dziewczyny do mieszanki olejów, czyli rycyny+ jakiś drugi, dodają również kilka kropli olejków eterycznych np. z drzewa herbacianego, oczywiście nie wszystkie. Wydaje mi się, że takie zestawienie może dogłębniej działać i oczyszczać, powodując wysyp..czy raczej jest to niemożliwe?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując