Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-13, 11:11   #1
Afrodisiac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 18
GG do Afrodisiac
Exclamation

Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)


Dziewczyny planuje otworzyć swój "biznesik" za tydzien manicure, tipsy,pedicure.. ale nie bardzo wiem na co mam kłaść szczególny nacisk...Chciałabym sie dowiedzieć na co zwracacie uwagę przy pierwszej wizycie w salonie? Nie wiem tez jak skalkulować ceny ... stawiam przede wszytskim na wysokiej jakości produkty, profesjonalizm, dlatego też ceny nie mogą być niskie bo nie zarobiłabym na kromke chleba ...ale jesli ceny bedą w nowym miejscu średniej wysokości to czy to nie odstraszy klientów? Chciałabym jednak podkreslić, ze cena niska czasami też odstrasza...ja bym się np. balabym sie zrobic manicure french za 15zł lub pedicure za 30zł, nie mówiąc o tipsach za 40zł A może zachęcić ich na początku jakimiś miłymi gratisami (w końcu zbliżają się święta...np jakieś małe zestawy kosmetyków ) bo te promocje kojarzą się raczej z hipermarketami a nie miłym miejscem i usługami na fajnym poziomie Co myslicie...bardzo prosze o pomoc...bede bardzo wdzieczna
__________________
Sztuką jest minąć koniec i iść dalej...
Afrodisiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując