Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-10, 06:29   #869
AlexSandra3
Raczkowanie
 
Avatar AlexSandra3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
Oj, skąd ja to znam Może mój przypadek podniesie Cię na duchu. Przed rozpoczęciem terapii naczytałam się o spektakularnych efektach po tygodniu, dwóch brania. Gładka skóra, zero błyszczenia, palce lizać. A to nieprawda, wierz mi Oczywiście, pewnie są przypadki, w których już po kilku dniach widać różnicę, ale u większości przychodzi to z czasem. Ja również w drugą "miesięcznicę" podsumowałam stan swojej skóry jako kiepski, ponieważ wciąż wyskakiwały mi pryszcze, bolące, głębokie. Dziś, mija mi 2 miesiące i 9 dni...cera poprawiła się z dnia na dzień. To działa jak wysyp - budzisz się po nocy i niespodzianka Zobaczysz, Ciebie też to czeka, nie trać nadziei i bądź cierpliwa, lada dzień Twoja buzia też będzie gładka
Oby Sokinky, trzymam Cię za słowo Będę pisać na bieżąco. Na razie jest kiepsko, dziś np obudziłam się z nowymi, trzema "wulkanami" na policzku (a dokładniej na całej długości kości policzkowej;/) oczywiście nie pomijając całej masy niedoskonałości które już mam.....
AlexSandra3 jest offline Zgłoś do moderatora