Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-10, 10:17   #4626
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Mixton chyba nie złapie odrostów za bardzo. Raz przez użyłam zamiast allwaves mixtonu kallosa i odrost się zrobił kurczakowy oO.
Jak mam odrost to normalnie farbuję, chodzi mi o odświeżenie koloru na długości, bo z moich włosów farba błyskawicznie się wymywa - najdłużej mogę nosić blondy, 5-6 tygodni między farbowaniami, także odrost mi niestraszny

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
mixton sie sprawdza jako dodatek do farby żeby kolor był intensywniejszy,. jako odświeżacz koloru nie testowałam..
szamponetki coś dają ale niewiele.. ja użyłam joanny parę razy i trzymają się ale nie długo, zależy jak często włosy myjesz..
tą inebrya chciałam kiedyś kupić ale nie byłam pewna
ja nadal polecam venite i directions pillarbox red oraz vermillion red..
jak mieszasz z odzywka to sloiczek masz na około 4 razy przy wlosach sredniej dlugości..
Mnie się tonery nie trzymają w ogóle, dwa mycia i po sprawie. Pianki 3 mycia, ale teraz jak pozmieniali kolory, to żaden nie pasuje. Stąd szukam alternatywy.

Edit: po przejrzeniu zaległości wątkowych zakupię wiśniową czerwień joanny i będę mieszać z maską.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2014-08-10 o 15:40
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora