Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 07:27   #560
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A te antyperspiranty zawierają sole aluminium? Ja zrezygnowałam, ale w sumie ostatnio zrobiłam 6 zamówień (4 w Clinique, 1w LOccitane, 1 w YR) i nie mam cierpliwości sprzedawać gratisów na allegro.
Sprawdzę, jak zamówienie do mnie doleci

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A mnie dzisiaj konsultantka z D. wyprowadziła z równowagi, chciałam kupić ten krem /podkład z Sensai, to mi takie bzdury zaczęła opowiadać, do tego poprosiłam o próbkę tego nowego serum oczywiście żal jej tyłek ściskał i nie dała, bo nie, bo to Chanel i jest bardzo dobre, więc mówię, że nie kupię produktu za prawie 400 zł jeśli najpierw nie wypróbuję na mojej wrażliwej cerze, zresztą nawet nie wiem czy to serum mieli, bo sama nie mogła znaleźć ale dla zasady od razu mówiła, że próbek nie mają , do tego pytałam się o Clarinsa kiedy będzie nowa kolekcja online to mi powiedziała, że to nie jej dział i ona sklepem online się nie zajmuje Tak się wkurzyłam, że wyszłam i nic nie kupiłam za to obok w sklepie poprawiłam sobie humor pastelowymi niebieskimi butami od Ryłko https://www.rylko.com/pub/bannery/132.jpg Zawsze to jakieś pocieszenie
Śliczności uwielbiam takie szpileczki
A zachowanie pań w stacjo - bez komentarza sami kopia sobie dołek

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Tak, z Pepco Za 19,90 wciąż do nabycia. Idealnie mieszczą się w niej próbki - 4 górne przegródki są wręcz na wymiar Dwie dolne szuflady mieszczą tusze, błyszczyki, miniatury w tubkach i saszetki Poza tym jest lusterko, świetnie zorganizowałam się w niej z moimi maleństwami
Ja mam taką szkatułkę, ale z 2 głębokimi szufladami, trzymam tam bransoletki fajne i niedrogie rozwiązanie

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję, mój mąż w D. patrzył na wszystko z boku i po chwili też już nie wytrzymał i tylko skwitował całą sytuację tak: "Chodź stąd, bo Pani chyba ma okres".


---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Super Byłabym wdzięczna za wypisane minaturek i ich wielkości

Dziewczyny, możecie polecić jakąś dobrą bazę pod podkład, przedłuzającą trwałość makijażu?
Ja mogę polecić bazę Sephorową, moja mama używa pod podkład i jest bardzo zadowolona
Fajna jest też maseczka Clarinsa Beauty Flash Balm (używałam kilka tygodni), ale nie każdy lubi taką konsystencję - jest dość lepka/tępa i trzeba szybko nałożyć podkład

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Chyba boxy w S. się skończyły, robiłam symulację i kod nie wchodzi już

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-02-23 o 06:59
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora