Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-12, 09:24   #3079
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szukając ser na przyszłość oglądam znowu Bielendę profesjonalną, mają tego dużo, część wygląda na sera wodne (wnioskuje po pipetkach). Zwłaszcza to normalizujące z salicylem mnie ciekawi, przydałoby mi się coś takiego. Ale jak sobie pomyślę, jakie oni robią ceregiele ze składami, to mi się odechciewa. Wiem, że tego salicyla jest tam malutko, ale potrzebne mi właśnie coś do codziennego użytku, najważniejsze, żeby było bez alkoholu i dużej ilości gliceryny. Może będąc w PL znajdę je gdzieś stacjonarnie, żeby zerknąć na skład.
Miałam kiedyś serum w ampułkach normalizujące, producent zalecał je do nakładania pod te ich słynne maski algowe. ale serum było beznadziejne. Słaby skład, działanie było widać do drugiego użycia, tzn po pierwszym użyciu wielkie WOW! A potem już coraz gorzej. Zaczęły pogarszać stan skóry. Moim zdaniem jeśli się zastanawiasz nad Bielendą to uderz w te serumy drogeryjne z serii Skin Clinical, bo te gabinetowe nie są stworzone do codziennego użytkowania, a tylko do jednorazowych zabiegów, masaży, mezoterapii etc. Oczywiście nie wszystko, ale większość, poza tym nie osiągnie się nimi takich efektów, jak w gabinecie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora