Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy tonik z kwasem salicylowym BHA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-14, 13:16   #323
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: domowy tonik z BHA

Cytat:
Napisane przez Goosberry Pokaż wiadomość
Będzie działał. Najlepiej jak postosujesz ze dwa tygodnie i sama sie przekonasz . Wg mnie z tonikiem nie ma co się bawić bo wiele mu nie szkodzi. Nie to co w serum z wit C . Najważniejsze, żeby rozpuścić kwas i pilnować stężenia, zbyt wysokie moż mocno podrażnić
Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Moje toniki z BHA zawsze miały mleczny kolor. Jak mi się kiedyś wytrąciły igiełki, to poradzono mi podgrzać nieco buteleczkę (w bardzo ciepłej wodzie) i znikały
Dzięki Dziewczyny! Z tego co piszecie i ze stosowania (Goosberry ) widzę że tonik działa, mimo niedoskonałości wyglądu płynu. Dzięki za rozwianie wątpliwości . Następnym razem spróbuje wymieszać wszystko staranniej i zobaczymy czy będzie różnica

Mam jeszcze pytanie, zaskoczona pozytywną reakcją mojej skóry na ten tonik, zastanawiam się nad wyprodukowaniem tego specyfiku w wersji tańszej, więc pewnie i uboższej np bez hydrolatu- do ciała. Wy kupujecie składniki na mazidłach. doradźcie więc proszę, co lepiej do ciała przygotować: po prostu 2% BHA, czy 2%BHA i 8%mlekowy?
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując