Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-14, 20:25   #817
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ciekawska89 Pokaż wiadomość
witam was dziewczyny mam ogromny problem z moja cera . Moja cera jest tlusta zawsze swiece sie jak zarowka a zarazem bywa wysuszona a po umycie strasznie napieta mam pelno zaskornikow blizny po tradziku roszerzone pory i to bardzo nie rownomierny koloryt wszystko nie tak jesdnym slowem. chcialam was prosic o rade poleccie jakies kosmetyki albo jakies zabiegi ktore doprowadza moja skore do porzadku. bylam na zluszczaniu naskorka kwasami owocowymi ktore nic nie zmienily bralam taletki anty sindy35 na uregulowanie harmonow rozne mascie kremy i nic myslalam o laserowym zabiegu ale nie wiele o tym wiem
no coz, w wolnych chwilach czytaj ten watek, wiem - strasznie duzo stron, ale wiele sie z tego dowiesz. napisz dokladnie, czego teraz uzywasz, bo "rozne mascie kremy" to bardzo szerokie pojecie dokladnie, czym myjesz rano, co nakladasz, czy myjesz twarz w ciagu dnia, jak wieczorem, co na noc... i tak na marginesie - uzywajcie od czasu do czasu przecinkow, fajny wynalazek
cloche jest offline Zgłoś do moderatora