Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone plamy ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-21, 07:37   #6
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Czerwone plamy ...

Musze cie zmartwić.....ale tego nie da się wyleczyć jedynie nieco rozjaśnić,ja mam tak samo....
-Używaj kosmetyków do cery naczynkowej u mnie świetnie sie sprawdził krem z Lirene do demakijażu łagodne mleczko np Calma HLC Ziaji,nie podrażnia a świetnie zmywa makijaż,pozatym używaj kilka razy w tygodniu maseczek obkurczających naczynka np Perfecta cera naczynkowa lub żele z Flosleku kasztanowe lub arnikowe.
-Chroń skóre prezed słońcem,wiatrem i mrozem odpowiednim kremem i podkładem
łatwo te plamy zatuszujesz odrobiną podkładu wymieszanego z kamuflażem ArtDeco a z tańszych opcji zwykłym korektorem z podkładem
-zażywaj dziennie rutinoscorbin i jeśli udasz się do lekarza to wit.PP i K ale nie zawsze chcą ją lekarze przepisywać...
-unikaj ostrych i pikantnych przypraw ostrego alkoholu bo to powoduje rozszerzanie naczynek
-słyszałam,że pomagają też maceraty z kasztanowca tylko że ja akurat nie moge go w moim mieście dostać lub serum z wit c które rozjaśnia skóre
-myj twarz wodą przegotowaną lub z butelki u siebie zauwaqyłam,że ta z kranu pogarsza jej stan
pozatym musisz być cierpliwa,jeśli chodzi o rumienie to efekty są widoczne dopiero po jakimś czasie.....pozdrawiam
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując