Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po depilacji - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-07, 13:32   #1231
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tessiasta Pokaż wiadomość
Dzisiaj wyprobowałam tą pastę cukrową...ból był okropny. Skutkiem tego jest tylko jedna ogolona noga do kolana. Pozatym mam takie małe czerwone kropeczki. Jestem czternato latką (i kiedy to się tylko kremem do depilacji wydeplowałam 2 razy) i przez całe wakacje chodziłam w długich spodniach, ale schody zaczęły się po pójściu do szkoły...Na pierwszym Wf-ie już się ze mnie dwie (a może i więcej) dziewczyn śmiało. Poprotu w szatni stanęły jakieś 2 dziewuchy (o rok starsze) 2 metry odemnie i od ucha do ucha (ale tak głośno że ułyszałam) powiedziała jedna "patrz jakie ma włosy" (potem się na mnie jakoś dziwnie koleżanki popatrzyły bo nawet one to słyszały). Te dwie poszły do koleżanek swoich i powiedziała druga po drodze "raczej włochy" i się wzytkie zaczęły śmiac. Miałam ochotę je rozszarpac ale potem zrobiło mi się tak smutno że miałam ochotę wkoczyc pod autobus (uzmysłowiłam sobie że one mogłą to rozgadac po całej szkole i nikt się do mnie nie odezwie więc będe musiała zmienic szkołę chcąc się pozbyc etykietki "goryla", "małpy", "yeti" czy "niedźwiedzia"). Naszczęście narazie ja nic o tym niewiem żeby ktoś o mnie gadał. Już boję się środy bo w ten dzień mam Wf z nimi a szatnia jest tylko jedna. Ale od czego jest WC ? (u mnie w szkole uchodzi za drugą przebieralnię hehe). Dlaczego nasi prodkowie zostawili nam w spadku aż tyle włosów rozumiem że im było zimno ale nam ? Szkoda że na początku świata za steorotypowe piękno wybrano takie babay jakie są na okładkach magazynów mody a nie takie włochate yeti jak ja hehe (żart, mogli by wtedy wybrac przeciwieństwo tych co są na okładkach) bo wtedy każda kobieta uchodziłaby za piękną. No koniec wykładu, dziękuję za uwagę . Pozdro dla Was (i z góry przepraszam za błady w pisowni, to jest moja "pięta Achillesa" ).

P.S: Niewiem czy jeszcze kiedyś się wydepiluję, chybaże laserem . Moja mama nigdy w życiu się nie depilowała i włosow to ona prawie wogule na ciele nie ma (tylko że ona ma 48 lat...heh)
Nie przejmuj sie. Te dziewczyny najprawdopodobniej same maja kompleksy i probuja sie Twoim kosztem dowartosciowac. Ja tez juz jako nastolatka mialam obfite owlosienie na nogach i wtedy to byl dla mnie dramat. Teraz jakos mi juz tak nie przeszkadza, po prostu je gole. Za to mam zgrabne nogi.

Moja mama nie ma wcale wlosow na nogach. Ale tez miala jak byla mlodsza jest wiec i dla nas nadzieja.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując