Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ROC - seria Minesol
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-20, 16:57   #30
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ROC - seria Minesol

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Hexxano - czy ten filtr po rozsmarowaniu da się 'poprawić' bez ryzyka, że zacznie sie wałkować, jak to mają np. avenki, czy jest pod tym względem bardziej podobny do LRP (nie wiem, czy wiesz o co mi chodzi)?
Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie. Od zawsze używam LRP, konkretnie DP; ilekroć kombinowałam z innymi, wracałam z podkulonym ogonem. Lekki, świetnie się wchłania i nie zapycha (co w moim wypadku jest nie lada wyczynem). Ale. Pierun wysusza. No i ten alkohol.. Składy ROCa mi się bardzo podobają, akurat koleżanka jest we Francji i mogłaby mi przywieźć.
Do rzeczy.
Hexxano- powiedz mi, proszę, czy się wałkuje? Jak znosi makijaż? Bo nie jestem w stanie zrezygnować jesienią/zimą z podkładu. Nie wysusza?

Kochane juz pisze

Wg mnie Roc plasuje sie pomiedzy Avenkami a Klorane choc krem spf 50+ jest nieco podobny do Antka Creme Fondate tzn. daje podobne uczucie nawilzenia ale jest bardziej jak druga skora.
Dobrze sie wchlania ale jak trzeba dosmarowac sie w miare szybko poniewaz szybko sie wchlania i pozniej trudno jest rozetrzec smugi,potrafi wtedy mocno pobielic.W kazdym razie to kwestia oswojenia sie na pewno nie jest tak problemy przy dosmarowywaniu sie jak krem Avene.
Nie walkuje sie,dobrze nanosi sie podklad czy sam puder-makijaz na nim nie stanowi problemu i dobrze sie trzyma Nie ma efektu tzw ciasta.

Wiem,ze duzo zalezy od cery ale ostatnio testowala go moja kolezanka,ktora ma tlusta cere i stwierdzila ze jest zadowolona z efektu.Dobrze spisuje sie z nawilzenia ale ja pewnie i tak zima bede dawala cos pod niego bo kwasy dodatkowo mnie wysuszyly i juz czuje,ze potrzebuje czegos wiecej niz sam filtr.

Mell_xx-Roc jest oparty na Tinosorbach wiec mozesz spokojnie nalozyc co chcesz z kolorowki,choc ja az tak bardzo na to nie patrze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując