Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 18:01   #1644
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Doszedł dziś do mnie True Match W1 wersja amerykańska. Na razie zdążyłam sprawdzić odcień tylko na szyi i dla mnie raczej będzie za jasny. Jest z tonacji żółtawych, ale wcale nie jest mocno żółty, więc myślę, że kolor może się u wielu osób sprawdzić. Ja potrzebuję czegoś mocniej żółtego i trochę ciemniejszego. Czy któraś z Was ma porównanie z W2? Bo W3 to już jest bardzo ciemne, przynajmniej to w Polsce.
A pokaż nam może kawałek swojej skórki w zestawieniu z tym podkładem, co? To będzie pomocne dla innych A co do tego fluidu to może kup sobie jakiś inny bardziej żółty i mieszaj.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie wiem niestety o jakim "Natural" mówisz. Ja mam Revlon ColorStay klasyczny, bez Softlexu i przyznam, że z bardziej kryjącym płynnym podkładem się jeszcze nie spotkałam. Tworzy całkowicie jednolity kolor skóry, zakrywa nawet moje wszystkie piegi, a kto ma dużo piegów wie, że nie łatwo je schować. Czasem taki efekt jest mi potrzebny, więc po niego sięgam, no tylko ten kolor - trochę za ciemny.
Stay natural chyba się nazywa... Ale cały czas nie mogę sprawdzić, zapominam U mnie jest mało kryjący, nie zasłania mi praktycznie niczego, lepszy efekt trochę z bazą, na to puder i można iść do ludzi, ale wolałabym, żeby NYX okazał się bardziej kryjący. Btw. ja nawet nie wiem, co to ten Softlex
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora