Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 10:34   #1910
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
no to świetnie, że znalazłaś idealny podkład, ja takiego wciąż szukam, bo Porcelain z Oriflame, który miałam ostatnio jest za ciemny i za ciepły może spróbuje teraz tego, którego Ty używasz

o kurcze, 12% to naprawdę mocny oksydant właśnie takiego ostatnio użyłam do rozjasniacza Farouka i drugi raz bym się już raczej na to nie odważyła pozostawiłabym pracę z takimi utleniaczami profesjonalistom, bo ja niestety się na tym tak dobrze nie znam i odbiło się to na kondycji moich włosów (i jednym malutkim miejscu na szyi, które sobie niechcący tym utleniaczem oparzyłam ) Ale być może w przypadku farby ten oksydant nie działa aż tak drastycznie jak przy utleniaczu, zresztą jeśli fryzjerka Ci tak doradziła, to miejmy nadzieje, że wszystko wyjdzie super najwięcej oczywiście zależy od kondycji włosa, jeśli nie są zniszczone ani bardzo przesuszone , to myślę, że przy ostroznym użyciu i odpowiedniej pielęgnacji po farbowaniu nie stracą dobrej formy

Faktycznie niedrogo fryzjerka wzięła za te pasemka Jak robiłam kiedyś w osiedlowym salonie fryzjerskim blond pasemka na włosach siegajacych do końca szyi, to policzyła mi za to własnie 80 zł. Zanim zafarbowałam na czarno, myślałam o blond pasemkach na naturalnych włosach(mam długość do pasa)-złaziłam pół osiedla i nigdzie nie chcieli mi zrobić za mniej niż 150 zł ,ale jakoś się w końcu rozmyśliłam z tymi pasemkami. Ale czasem uda się znaleźć jakiegoś dobrego i niedrogiego fryzjera, trzeba dobrze poszukać

Co do chłodnych blondów, to niektóre dziewczyny bardzo sobie chwalą L'oreal recital preference kolory Viking, Copenhagen i Islande - podobno wychodzą bardzo chłodne, popielate i zwykle nie ma przy nich niespodzianek jak po innych chłodnych tylko z nazwy odcieniach z tym, że te kolory wychodzą dość ciemno, jak naturalny średni, chłodny blond (zgodny z próbnikiem ze sztucznych włosów, bo z fotką z opakowania nie mają za wiele wspolnego.) To blondy na poziomie 7,8 i 9, a Ty pewnie szukasz czegos jasniejszego. Daj potem znać jak wyszły włoski po tym Chantalu
Jedyny - tego podkłądu to to że dość słabo kryje, muszę się zaopatrzyć jeszcze w jakiś korektor i będzie super

Nawet nie strasz z tymi poparzeniami Już zaczynam się bać
Mam nadzieję że to nie będzie śmierć dla moich włosów, ale w sumie jak dobrze złapie to później będę robiła już tylko odrosty.

Moja mama za pasemka na krótkich wlosach płaci 90 zł Pewnie zależy też od tego na jakich firmach pracują fryzjerki. Moja pracowała na Vitality's czy jakoś tak, raczej byłam zadowolona
Teraz farbuje mnie znajoma- praktykantka salonu i płacę jej 20-30 zł za nałożenie farby, kilku pasemek i podcięcie To też dobre rozwiązanie znalezienie praktykantki, bo rozjaśniacz to w sumie groszowa sprawa

Właśnie te Loreale są dla mnei za ciemne, bo planuję raczej dążyć w stronę platynki
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie mogę dostać szampon profi silver i rozjaśniacz z joanny intensiv blond?? w jakich sklepach??
pozdrawiam
rozjaśniacz na pewno jest w naturze i realu.
szampon nie mam pojęcia, ale wszystkie te szampony działają podobnie.
Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
snowhitee jak masz ciemny odrost to lepiej sama nie rozjaśniaj, a jak ciemny blond albo blond to polecam wellaton 12/0. Najlepiej najpierw spróbować na paśmie włosów.
12/0 wyjdzie raczej jaśniej.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy to prawda że jak już dojdę do blondu to gdy będę farbowała odrosty zwykłą farbą blond to będą wychodziły żółte??
nie uśmiecha mi się robic odrostów rozjaśniaczem
pozdrawiam
to zależy jaki masz wyjściowy kolor włosów i jak się rozjaśniają.
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora