Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-08, 11:55   #4052
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
o to to to
ev, ja z ręką na sercu przyznaję, nie zauważyłam, nie bij

Paula, Inglot??


Pauluś też pierwszy mi przyszedł inglot do głowy, ale oni podrożeli od starych dobrych czasów, więc nie wiem, czy ci się bardziej nie opłaca zamówić np. na TKB Trading (dziewczyny się zbierają). Albo napisz do kolorówki, oni mają produkty z TKB, może sprowadzą i będą mieli przystępną cenę.

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Faa ja też coś koło 210zł z ebaya. Wypatrz, to na pewno któraś Ci pomoże

Evelinku, Violu no fajnie!!!! ja zauważyłam i teraz mi tylko nie odpuszczać tylko tak z rozpędu dalej polecieć. Mnie zawsze najgorzej było się zebrać i zacząć pisać. A jak już wpadłam w rytm to po skończonej pracy nie wiedziałam co mam zrobić z tym czasem. Głupio tak jakoś i pusto i czasu zbyt wiele.Ale i na to znalazłam sposób... Potem ból był tylko zabrać się za naukę na egz. A trzeba było za ciosem iść i wówczas w tym czasie uczyć się po pisaniu i nerwów o wiele mniej (zupełnie bez powodu z resztą).
No to ja podzielę twój gust dzisiejszy Ila. bleeeeeee, kiepska kopia, żałosna, w miarę fajnego klasycznego zachowania dzieciaczka
Nom, ja jak zaczęłam pisać to dzień w dzień i jakoś samo szło Dzisiaj zaczynam weksle

Kanapki były pycha Jakby się ktoś pytał

Tylko martwię się trochę, bo kupiłam słuchawki na all tydzień temu we wtorek, od razu zapłaciłam, ten sam bank, SS i do tej pory jeszcze paczka nie przyszła Wykończyłam wszystkie słuchawki jakie miałam, no nie mam na czym muzy słuchać A, a paczuszka od Lemi z czwartku przyszła dziś rano Poczekam do jutra, jak nie, to skrobnę maila.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora