Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-23, 07:18   #715
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ale mi kobieto zrobiłaś nadzieję Do mnie frakcja została wysłana wczoraj (bo już po północy i liczę na dobre efekty Ja mam problem "tylko" z nosem, ale tak mnie to denerwuje - próbowałam pudrów bambusowego, ryżowego, kaolina... pomagają ale nie na długo Zastanawiam się czy tę frakcję też dać z kremem, czy tak jak radzicie bez, ale z kolei ja mam policzki suche jak wiór (cera mieszana), boję się nie dać humektanu.

Spróbuj bez i z - zobaczysz jak u Ciebie lepiej się sprawuje. Sama frakcja ma za zadanie nawilżać więc nie wiem czy jest sens dodatkowo dodawać krem, tak na dobrą sprawę jest to kolejna warstwa na twarzy, a co za dużo to nie zdrowo.

Ja niedawno dałam drugą szansę Humektanowi. Przy stosowaniu kwasów jakoś mi nie podszedł, wyskoczyła mi niespodzianka, jedna, druga. A teraz kiedy kupiłam po +- pół roku drugie opakowanie - nic się nie dzieje.
Nie wiem czego może być to powodem, ale nie zapycha.
Lubię frakcję i Humektam.
Choć zdecydowanie - frakcja = mat.

Wczoraj jeszcze zaobserwowałam (ale nie wiem czy to za sprawą frakcji, czy może miałam jakiś lepszy dzień) minerały po ośmiu godzinach pracy zimą w dusznym biurze, zawsze schodzą mi w niektórych miejscach na brodzie i w okolicach nosa dość zauważalnie. A wczoraj tylko tak delikatnie, że nie trzeba było nawet poprawiać.

PS. To małe opakowanie 10ml jest niedrogie, a wydaje mi się, że tak szybko wcale się nie skończy.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując