Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-10, 09:52   #3743
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Mnie poczta nie szokuje znaczy szokuje, ale w zla strone.
ukradli mi roz
Mnie też negatywnie zazwyczaj, a może to bardziej pamieem W każdym bądź razie Mariola do mnie wysłała staniki w piątek i cały czas ich nie mam Za to np. błyszczyk z TRU wysłany też w piątek doszedł wczoraj Czyli z Singapuru przesyłki idą szybciej niż z Warszawy
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
to ja jednak jeszcze lepsza jestem niż myślałam
o 65 nie pytalam bo myslalam ze to w pasie tyle ma hanneke
a 250 nijak w cm i w kg nie mogłam przypasować.... kiedy wykluczyłam udźwig windy

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dzień dobry
mam ciężką noc za sobą, Oleńka większość przepłakała mówiąc że ją uszko boli, nosz kurde, no
Ojej biedna. znaczy i Ty i Oli
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A propos lekarzy. Byłam dziś zarejestrować się na kontrolną wizytę u endo. Z radosnym uśmiechem poinformowano mnie, że zapraszają w ... czerwcu W ogóle mnie to nie urządza, muszę uzupełnić leki i skonsultować nieciekawy wynik usg, także pozostaje mi prywatna wizyta ...
To i tak dobrze. Jak kiedyś chciałam na NFZ do endo się zapisać, a wiosną to było, to mi powiedzieli, że w całym pomorskim (pomorskiem???) w tym roku nie dam rady Oczywiście prywatnie poszłam. Ogólnie problem jest taki, że ludzie zapisują się od razu w kilka miejsc na jedno skierowanie i patrzą gdzie się szybciej uda, a potem nie odwołują wizyt na które nie przychodzą. Stąd też dłuższe kolejki. IMO rejestratorki przy rejestracji powinny zapisywać nr telefonu rejestrujących się osób i na kilka dni przed wizytami obdzwaniać wszystkich i tyle. Najwyżej będą miały troszkę mniej czasu na kawę i pogaduchy.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora