Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Własnoręcznie robione serum z witaminą C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-17, 00:48   #81
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

No caly czas sie staram przekonac do tych okropnych ciezkich filtrow, brrr ;-)
Jak czytam na kwc, ze wylazi to to spod podkladu i non stop trzeba sprawdzac buzie w lusterku, to mnie otrzasa.
No i pamietam wrazenia z kilku probek. Rozsmarowane jak zwykly krem - ok, ale 1,8 ml - makabra - toz to oddychac nie mozna.
Tlusta cera nienawidzi ciezkich kremow.
Przymierzam sie do kupna sptayu biodermy 40tki, ale z kolei na avene mozna nakladac co sie chce i wypatrzylam na allegro: http://www.allegro.pl/item103565272_...l_probki_.html

Na kwc jest 50tka, ciekawe jak jest z ta 40tką.
Czytam i czytam to KWC i wszystko sie lepi, jest ciezkie, a chwala sobie jedynie suche skóry, do ktorych ja z pewnoscia nie naleze. Dlatego tak chodze kolo tych filtrow i nie moge sie przekonac.
Ale skoro mam zamiar kupic Paule, to staram sie psychicznie przygotowac, ze filtry beda w koncu koniecznoscia :-(
A poza tym to mam kręcka, bo jak cos poczytam, poczytam, wydaje mi sie, ze juz cos wiem, co dalej robic z moja cera itd, -potem czytam dalej, czytam, czytam, znajduje jakas nowa rade, wzmianke o innym kremie z kwasami i juz wiem, ze nic nie wiem ;-) jedna osoba doradzi to, inna tamto, dopada mnie masa watpliwosci chyba od nadmiaru informacji i tym sposobem wystawiam Twoją i innych cierpliwosc na ciezką probe
Do tego jestem osoba, ktora trzeba upewnic ze trzy razy, ze tak na pewno bedzie najlepiej
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując