Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-17, 18:50   #1235
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
O, to nie tylko mój taki mało chętny na zapasy kosmetyczne w domu

Ja miałam twardy balsam z Lusha i był cudowny - świetne uczucie trzeć kostką po nodza, a tam zostaje taka mięciutka warstwa Na pewno zamówię te balsamy.. ale może bliżej wakacji Bo mnie chłop z domu wyrzuci i z Veą7 będziemy musiały razem czegoś szukać
No właśnie tak mi się wydawało, że to może być świetna zabawa z takim twardym balsamem
Hej dziewczyny, jakby co to zapraszam do mnie - mój chłop na razie nie marudzi (pewnie wszystko przede mną ) wyrzuci się garnki, talerze i inne zbędne rzeczy z kuchni to będzie miejsce na nasze zbiory!

Właśnie do mnie doszły mydełka tuli - wyglądają ślicznie!
Pierwsza fotka poniżej - wymieniam od góry, zgodnie z ruchem wskazówek zegara: kawowy peeling, marchewka, czekolada, super tluste, glinka czerwona, węglowe, glika multani mitti. W środku niespodzianka, czyli mydełko dla alergików, którego nie zamawiałam - tak mnie rozbawiła podana na nim cena, że wkleiłam Wam zdjęcie tyłu mydełka (na załączonym rachunku cena była identyczna ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tuli.jpg (138,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tuli2.jpg (133,6 KB, 66 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora