Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-17, 23:24   #1253
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Odpowiedzi od Natuderm Botanics na razie nie ma - jak tylko napiszą, dam Wam znać

Zamówiłam sobie parę rzeczy z tej promocji, co podała Paranoja, dzięki

I na koniec fotka moich małych eko-zakupów dzis: Masło do ciała Flos Lek Be Eco (jest w SP po 28 z kawałkiem) i balsam do ust Lip Smackers Natural melonowy

Czekamy cierpliwie

Ja też

A jak pachnie to maselko?

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Korah dziękuje za odpowiedź A mogłabyś mi powiedzieć jak Ty myjesz buzie glinką? To jest taka glinka w proszku czy właśnie w paście? Zielona, biała? Chce spróbować ale nigdy tego nie robiłam i nie znam się na tym A jak myślisz przesadą byłoby gdybym codziennie myła twarz glinką a do tego robiła maseczkę 2 razy w tygodniu a może wystarczyłoby raz? Miałabym do wyboru sproszkowaną glinke białą, różową, marokańską. Bo myślałam nad takim odtruciem mojej skóry ale nie chce przedobrzyć..

I miałabym do Ciebie jeszcze jedną ogromną prośbę, aż mi głupio Gdybyś miała chwilke, spojrzałabyś na skład tego kosmetyku? Twoja opinia to dla mnie rzecz święta
Skład: Woda, Cetearyl Alkohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Hydrolyzd Silk, Argania Spinoza Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pearl Powder, Maris Sal, Panthenol, Methylchloroisonthiazolin e, Mthyllisothiazoline, Perfum, Cytral, Citronellol, Limonene, Linalol.

Więcej chemii czy natury?

To jest glinka w paście, używam jej tak jak żelu do mycia, nakladam, masuje i splukuję, potem jeszcze przemywam twarz mydlem, lub micelem, bo po glince cera ma taki ziemisty odcień, glinka zielona ma intensywny kolor i trzeba uwazać, żeby resztki nie zostaly we wlosach u nasady czola i w uszach, ale latwo się splukuje. To dokladnie ta sama, którą pokazala powyzej Sicilia, taka żólta tuba duża. Polecam tez bialą ziemie wulkaniczną Logony, to glinka kaolinowa zmieszana zieloną. Jeśli chodzi o glinki w proszku to są one dośc uciążliwe, brudzą, pylą, ogólnie lepszy rozrobiony już gotowiec. A proszki sa dobre do eksperymentów, mieszania papek z róznymi olejami, żelami, hydrolatami itp, chociaż taką gotową pastę też można podrasować. Co do czestotliwości stosowania, to rób jak uwazasz, ja używam codziennie i już nie potrzebuje robić dodatkowo maseczki z niej.

Piękny sklad, a co to jest? Szkoda że naznaczony dwoma brzydkimi konserwantami i perfumowany, ale poza tym nie ma się o co przyczepić.


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Wy tu gadu-gadu o wszystkim, a zdjęć ze zbiorami jak na lekarstwo Postanowiłam Was zmobilizować wklejając mój aktualny stan pielęgnacji ekologicznej - wynika z niego, że najbardziej walczę z trądzikiem i ze zmarszczkami - wychodzę z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć
Zdjęcie 1:
- mydło argimiel Cattier do skóry normalnej i mieszanej
- peeling do ciała flos lek be eco
- żel pod prysznic alverde
- szampon mleczko mango Lavera
- odżywka do włosów Alterra
Zdjęcie 2:
- glinka zielona Argile Verte
- peeling do twarzy na bazie glinki białej Cattier
- dwufazowy płyn do demakijażu Absolute Organic
- ampułki anti-aging alverde
- dezodorant Crystal Essence
Zdjęcie 3:
- samoopalacz do twarzy i ciała Lavera
- mleczko do demakijażu Equavie
- krem do rąk Absolute Organic
- krem na dzień SPF 15 Living Nature
- krem na trądzik Sanoflore
- krem pod oczy i na szyję flos lek be eco
- maseczka do twarzy nawilżające Vegetable Garden
Zdjęcie 4:
- olejek z drzewa herbacianego 100%
- krem pod oczy różany Cattier
- balsam do ust L'occitane
- serum z wit.C 20% Nu Fountain
- olejek rycynowy
- miętowy balsam do ust dr hauschka
- waniliowy sztyft do ust Lip Smacker
- serum Lemon Biochemia Urody
- liftingujące serum do twarzy alverde
- żel aloesowy z olejkiem manuka na wypryski Living Nature
- balsam do ust Figs & Rouge
- balsam do ust Dr Lipp

Przy okazji zapytam kotwilkę jak się sprawuje masło do ciała flos lek, bo chciałabym je kupić

Jakie jest to serum alverde?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora